Nahrávanie...

O mne

Budujem firmu v komplexnom finančnom plánovaní od roku 2003

Už 4-roky za sebou sme  vyhodnocovaní ako TOP riaditeľstvo vo všetkých kategóriách nášho obchodu.

Moje poslanie a poslanie nášho riaditeľstva je takmer totožné s poslaním spoločnosti v ktorej pracujeme.

Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujeme našich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti. 

Spolupracovať s firmou ktorá sa môže hrdiť 22 ročným rastom na Česko-Slovenskom trhu v oblasti komplexného finančného a realitného plánovania, je pre mňa česť.

Pracovať však s ľuďmi v našom  tíme, ktorí spolu vytvárame najlepšie riaditeľstvo na Slovensku, ma napĺňa radosťou.

Keď sa trochu pozriem do minulosti, tak 20 rokov dozadu, kedy som ako zdravotná sestra bola pred kľúčovým rozhodnutím vo svojom živote ……… Som rada , že som urobila rozhodnutie pre zmenu. 

Každý mladý človek, ktorý štartuje skutočný život, zväčša začína pracovať v oblasti, ktorú študoval. Nebolo to inak ani u mňa. Práca v zdravotníctve ma bavila, len v deň výplaty som si uvedomovala , že o tomto som v živote nesnívala. Takto som si nepredstavovala svoj život. Preto som hľadala možnosti ako uplatniť svoje vzdelanie na trhu práce s oveľa vyššou odmenou, ideálne nikým a ničím neobmedzený.

Ani vo sne som nesnívala o tom, že budem robiť  oblasti finančného sprostredkovania. Viem že v živote nie vždy dostanete čo chcete, ale s istou vždy to, čo skutočne potrebujete. Tak som sa dostala do zaujímavého podnikania kde dokážem využiť 80% znalostí , ktoré som si v škole a krátkej praxi osvojila a zvyšných 20% bola už “malina” :)

Je zaujímavé že ani jeden z 80 spolupracovníkov, (taká je veľkosť môjho tímu) pred tým ako skúsili tento obchod, sa nikdy v noci nebudilo s myšlienkou že budú úspešní obchodníci v oblasti realít alebo financií.  V našom tíme sú spolupracovníci s VŠ vzdelaním aj bez neho, a úspešne spájam ľudí s rôznym pracovným aj životným príbehom……  S istotou môžem povedať, že som každému, kto chcel pomohla vybudovať úspešnú kariéru.

Vždy som ochotná zo seba dať 100%, ak aj na druhej strane vidím rovnaké odhodlanie.

 

 

Prečo práve so mnou?

Zrozumiteľnosť

Skôr než sa rozhodnete vybrať nejakú službu, všetko vám zrozumiteľne vysvetlím.

Produkty

Vyberiem pre vás tie najlepšie finančné služby, ktoré sú na našom trhu dostupné.

Flexibilita

Môžeme komunikovať cez internet, po telefóne alebo osobne.

Patrícia Balkó
17
rokov skúseností v odbore
10000 +
klientov
64
typov finančných služieb

Najnovšie články

Pomoc od štátu by mala platiť až do júna. Týka sa to aj vás?
10. 02. 2021

Pomoc od štátu by mala platiť až do júna. Týka sa to aj vás?

Štátnu pomoc po vypuknutí pandémie na Slovensku dostalo už viac než milión obyvateľov, pričom finančnú injekciu dostali najmä ľudia, ktorí zostali bez príjmu zo dňa na deň. Na začiatku februára bol predstavený projekt Prvá pomoc ++, ktorá by mala platiť až do konca júna a týka sa najmä zamestnávateľov a samostatne zárobkovo činných osôb. Schému pomoci už schválila aj vláda a momentálne sa čaká na schválenie od Európskej komisie. Žiadatelia o príspevok budú môcť požiadať od marca, spätne aj za mesiac február po mesačnom zúčtovaní miezd zamestnancov.

Máte nárok na daňový bonus? Jeho uplatnenie vás bude stáť trochu byrokracie
27. 01. 2021

Máte nárok na daňový bonus? Jeho uplatnenie vás bude stáť trochu byrokracie

Štátny príspevok, ktorý bolo možné donedávna získať, sa zmenil na daňový bonus. Administratíva bola presunutá na klientov a pokiaľ sa o uplatnenie daňového bonusu proaktívne nezaujímajú, môžu o toto zvýhodnenie prísť.

Bitcoin láme rekordy, prekročí tento rok magickú hranicu?
13. 01. 2021

Bitcoin láme rekordy, prekročí tento rok magickú hranicu?

Záujem o kryptomeny začal najmä po príchode pandémie rásť, nakoľko hodnota bitcoinu v marci minulého roka dosiahla hodnotu nižšiu ako 5000 dolárov. Koncom roka nasledoval prudký rast a bitcoin dokázal zvýšiť svoju hodnotu až o 270%. Historické maximá tejto kryptomeny budú pravdepodobne dôsledkom optimizmu s prichádzajúcou vlnou očkovania. Pád bitcoinu by mohlo spôsobiť jedine vyberanie ziskov, no k tomu s najväčšou pravdepodobnosťou nedôjde, nakoľko situácia na finančných trhoch je taktiež prevažne optimistická.

Všetky články

Finančné tipy

Tri kroky k finančnej pohode


Zarobte peniaze navyše len tým, že o nich budete lepšie premýšľať. V tomto článku nájdete niekoľko tipov, ktoré Vám pomôžu zarobiť peniaze navyše.

Vyznajte sa v úveroch


Úvery a pôžičky sú všade okolo nás. Každú chvíľu sme účastníkmi diskusií na tému požičiavať si peniaze alebo nie? Väčšinou je to staršia generácia, ktorá hovorí: "nepožičiavajte si, kupuj si len to, na čo máš!" Majú svojím spôsobom pravdu, ale nie tak úplne.

Vyznajte sa v poistení


Poistky sú nástrojom na zabezpečenie náhodných a spravidla nepríjemných udalostí. Krádež, zničenie majetku, smrť, invalidita a ďalšie. To všetko sú veci, ktoré si nikto z nás neželá, ale občas sa niekomu prihodia. Preto sú poistky bežnou súčasťou našich výdavkov. V tomto článku sa dozviete, ako mať poistky správne nastavené, aby ste neplatili zbytočne veľa peňazí poisťovniam a aby Vám poisťovne v prípade škody zaplatili to, čo budete potrebovať.

Všetky tipy

Videotipy

Švejkovy rezervy

Existujú tri tipy finančných rezerv. V tomto videu sa dozviete, ako je vytvárať a ako s nimi pracovať.

Švejkovy investície

Pri výbere investičných nástrojov platí pravidlo investičného trojuholníka. Je to jednoduchý nástroj a v tomto videu sa dozviete, ako ho použiť.

Švejkovo poistenie

Dobrú poistku poznáte najčastejšie v prípadoch, keď sa niečo stane. To už sa ale nedá nič zmeniť. Aké riziká poistiť a ako ich poistiť sa dozviete v tomto videu.

Referencie

Všetky referencie

Kalkulačky

Kalkulačka

Výpočet splátky úveru

Výsledok

Kalkulačka

Hypotekárna kalkulačka

Výsledok

Kalkulačka

Kalkulačka RPMN

Výsledek

Kalkulačka

Inflačná strata

Výsledok

Kalkulačka

Koľko vynáša moje sporenie

Výsledok

Kalkulačka

Zhodnotenie vkladu

Výsledok

Kalkulačka

Koľko mesačne ukladať

Výsledok

Kalkulačka

Pravidelné sporenie

Výsledok

Kalkulačka

Mesačná renta

Výsledok

Kontakt

Ako poradca pracujem od roku 2003. Prieskumy ukazujú, že až 80% ľudí sa v priebehu života stretne s určitými finančnými problémami. Asi Vás teraz prekvapí, že vo väčšine prípadov nie je problém v tom, že by ľudia málo zarábali, ale chyba je v zlom zaobchádzaní a hospodárení s peniazmi.

Tento web Vám pomôže vyznať sa v zložitom svete finančných produktov. Stačí si prečítať niekoľko článkov na tomto webe a uvidíte, že základný prehľad sa Vám dostane pod kožu veľmi rýchlo. Žiadny "finančný poradca" potom nebude mať šancu Vás akokoľvek obalamutiť. Profesia finančného poradenstva v SR utrpela mnoho škrabancov.

Hlavnou príčinou je najmä jej nedostatočná regulácia. Tejto profesii sa v dnešnej dobe venuje celá rada  "odborníkov", ktorí vedome či z neznalosti predávajú nevhodné alebo zle nastavené finančné produkty. Pýtate sa ako sa brániť? Posudzujte svojho poradcu podľa toho, ako premýšľa o Vašich peniazoch. V praxi je samozrejme veľmi ťažké toto zistiť vopred, ale práve kvôli tomu je tu tento web. Všetky rady a odporúčania, ktoré tu nájdete, sú vyskúšané v praxi a majú svoj základ v logickom premýšľaní o živote a peniazoch.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, využite kontakt na tomto webe. Rada sa s Vami stretnem osobne pri šálke kávy.

Ak sa so mnou chcete spojiť, môžete mi napísať, zavolať alebo prísť do mojej kancelárie.

Kontaktný formulár

Výber z poradne

Prejsť do poradne

Stiahnite si zadarmo

Päť užitočných tipov pre vašu peňaženku


spracovaním osobných údajov