O mne


Budujem firmu v komplexnom finančnom plánovaní od roku 2003

Už 4-roky za sebou sme vyhodnocovaní ako TOP riaditeľstvo vo všetkých kategóriách nášho obchodu.

Moje poslanie a poslanie nášho riaditeľstva je takmer totožné s poslaním spoločnosti v ktorej pracujeme.

Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujeme našich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti. 

Je pre mňa česť spolupracovať s firmou, ktorá sa môže hrdiť 22 ročným rastom na Česko - Slovenskom trhu v oblasti komplexného finančného a realitného plánovania. A zároveň ma napĺňa radosťou pracovať s ľuďmi v našom tíme, ktorí všetci spolu vytvárame najlepšie riaditeľstvo na Slovensku.

Keď sa pozriem do minulosti, napríklad takých 20 rokov dozadu, kedy som ako zdravotná sestra bola pred kľúčovým rozhodnutím vo svojom živote, som rada, že som urobila rozhodnutie pre takúto zmenu. 

Každý mladý človek, ktorý štartuje skutočný život zväčša začína pracovať v oblasti, ktorú študoval. Nebolo to inak ani u mňa. Práca v zdravotníctve ma bavila, ale v deň výplaty som si uvedomovala, že o tomto som v živote nesnívala. Takto som si nepredstavovala svoj život. Preto som hľadala možnosti ako uplatniť svoje vzdelanie na trhu práce s oveľa vyššou odmenou, ideálne nikým a ničím neobmedzený.

Ani vo sne som nesnívala o tom, že budem robiť v oblasti finančného sprostredkovania. Viem že v živote nie vždy dostanete čo chcete, ale s istou vždy to, čo skutočne potrebujete. Tak som sa dostala do zaujímavého podnikania kde dokážem využiť 80% znalostí, ktoré som si v škole a krátkej praxi osvojila a zvyšných 20% bola už “malina” :)

Je zaujímavé, že ani jeden z 80 spolupracovníkov (taká je veľkosť môjho tímu) pred tým ako skúsili tento obchod, sa nikdy v noci nebudilo s myšlienkou že budú úspešní obchodníci v oblasti realít alebo financií. V našom tíme sú spolupracovníci s VŠ vzdelaním aj bez neho a úspešne spájam ľudí s rôznym pracovným aj životným príbehom. S istotou môžem povedať, že som každému kto chcel, pomohla vybudovať úspešnú kariéru.

Vždy som ochotná zo seba dať 100%, ak aj na druhej strane vidím rovnaké odhodlanie.

 

 

17
rokov skúseností v odbore
10000+
klientov
64
typov finančných služieb
Patrícia Balkó

Prečo práve so mnou?


Zrozumiteľnosť


Skôr než sa rozhodnete vybrať nejakú službu, všetko vám zrozumiteľne vysvetlím.

Produkty


Vyberiem pre vás tie najlepšie finančné služby, ktoré sú na našom trhu dostupné.

Flexibilita


Môžeme komunikovať cez internet, po telefóne alebo osobne.

Stiahnite si zadarmo

Päť užitočných tipov pre vašu peňaženku


spracovaním osobných údajov